Blog

Eski eşya alınır

Kadıköy’de İkinci El Eşya Satan Yerler

RESMİNİ YOLLADIĞINIZ EŞYANIN FİYAT BİLGİSİNİ ALABİLİRSİNİZ.

FİYAT BİLGİSİ AL
İkinci El Eşya Ürünleri
ikinci el mobilya alan yerler
Mobilya Takımları
Sizlerden ikinci el mobilya alırken kendi nakliye aracımızı, elemanlarımızı ve montaj ekibimizi kullandığımız için sizlere en ufak bir zahmet vermeden eşyalarınızı satın alıp, ödemesini nakit yapıyoruz.

ikinci el elektronik eşyalar alanlar
Elektronik Eşyalar
Elektronik eşya çok ürünlü eşya grubundadır. Ancak sık kullandığımız ürünler akıllı telefonlar, led televizyon ve lcd televizyonlar, laptop bilgisayarlar ve tablet bilgisayarlar gelir. Sizinde satmayı düşündüğünüz ikinci el elektronik eşyalar varsa bizleri arayabilirsiniz.

ikinci el ofis takımı alanlar
Ofis Mobilyaları
Kullanmak istemediğiniz, sizler için fazlalık olan ikinci el ofis mobilyası için bizleri arayabilir, resimlerini whatsapp veya email aracılığı ile göndererek fiyat alabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşmamız durumunda aynı gün içerisinde adresinizden nakit olarak alabiliriz.

gümüş eşya alanlar
Gümüş Eşyalar
Gümüş gondol, saat, kolye, yüzük, ayna, küllük, şekerlik, çerezlik, duvar yazısı, bobonyer gibi gümüş eşyalarınızı Umut Spot da değerlendirebilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet sağlamaktayız.

ikinci el beyaz eşya alanlar
Beyaz Eşyalar
İkinci el beyaz eşya Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Fırın, Bulaşık Makinesi ve Klima ürün guruplarını kapsamaktadır. Bizler İstanbul’un neresinde olursanız olun ikinci el beyaz eşya alımını aynı gün içerisinde adresinizden nakit olarak yapıyoruz.

ikinci el koltuk takımı alanlar
Koltuk Takımı
Sağlam ve kullanılabilir durumda olan 2.el L koltuk, köşe koltuk, çekyat, avangard koltuk gibi koltuk takımlarını aynı gün içerisinde kendi nakliye elemanlarımız ve kendi nakliye aracımız ile gelip alıyoruz.

ikinci el klima alanlar
Isıtma-Soğutma Sistemleri
Ev veya işyerinizde kullanmadığınız ikinci el split veya salon tipi klimalar için adresinize geliyor demontaj işlemini kendi elemanlarımızla gerçekleştiriyor ve eski klimanızı nakit olarak satın alıyoruz.

antika eşya alanlar

Antika Eşyalar
Üsküdarın neresinde olursanız olun antika eşya, tablo, el yazması tarihi eser, el halısı, gümüş eşya, heykel gibi eşyalar konusunda sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.