Blog

Bafra dış cephe kaplama

                     DİZYN YAPI FARKI İLE

                     7/24 TEL:0532,012,94,58

FİRMAMIZ DİZAYN YAPI DIŞ CEPE MANTOLAMA AİLE ŞİRKETİ OLARAK BAFRA VE BÖLGESİNDE MANTOLAMA, ISI YALITIM, ÇATI UYGULAMA, TADİLAT, VE DEKORASYON, ALANLARINDA, HİZMET VERMEKTEDİR,

DİZAYN YAPI DIŞ CEPE MANTOLAMA,OLARAK YILLARDAN BERİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ,SAMSUN TÜM İLÇELERİ VE BAFRA BÖLGESİNDE MANTOLAMA, ISI YALITIM, ÇATI UYGULAMA, TADİLAT TAMİRAT VE DEKORASYON ALANLARINDA HİZMET VERMEKTEDİR. PROFESYONEL EKİBİ HİZMET KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEDEN YÜZLERCE PROJEYE İMZA ATMIŞ VE REFERANSLI BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BİR ARAÇ DEĞİL BİR AMAÇ OLARAK BENİMSEMİŞ OLAN ŞİRKETİMİZ, İŞLERİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÜST SINIRLARA TAŞIYARAK KESİNTİSİZ, ÖZVERİLİ HİZMET VE ZAMANINDA İŞ TESLİMİ PRENSİBİ İLE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.BİZİ TERCİH ETTİGİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKÜRLER EDERİZ

                           SAMSUN BAFRA VE TÜM                         SAMSUNUN İLÇELERİNE HİZMET ERİYORUZ

 


Bina Cephe Mantolama, binaların dış cepheleri için uygulanan ısı yalıtım sistemine verilen isimdir. Bina Cephe Mantolama binaların ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır, Bina Cephe Mantolama izolasyon sağlar ve ısı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan küf, rutubet, duvarlardaki çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetini düşürür.

Dış cephe yalıtımı için Türkiye’de son yıllarda uygulanmaya başlanan Bina Cephe Mantolama işlemi Avrupa ülkelerinde standartlarla tescillenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Binalarımızda ısınmak ve serinlemek amacıyla kullandığımız kalorifer, kombi, klima ve buna benzer cihazların kullandıkları enerji, Bina Cephe Mantolama uygulaması ile yüzde 50 oranında azalabilmektedir. Şayet binaların çatı ve temeli için de ısı yalıtımı sistemi yapılmış ise bu oran yüzde 60′lara kadar çıkabilmektedir.

Bina Cephe Mantolama yapılarda en önemli ısı kaybı yaratan kiriş ve kolonları da içerir. Binaların dış cepheleri ve bina duvarlarının tamamını kaplamadıktan sonra mantolama sisteminden verim alınamaz.

Bina Cephe Mantolama sisteminin en önemli özelliği hiçbir aralık kalmayacak şekilde binanın dışarıdan ısı yalıtım levhaları ile tamamen kaplanmasıdır.

Bina Cephe Mantolama sistemi uygulanırken, kirişler, kolonlar, pencere merkezleri, duvarlar, çıkma altları dahil olmak üzere bir bütün olarak düşünülüp uygulamaya geçilmelidir.

Bina Cephe Mantolama dış cephe yalıtım sistemleri sayesinde yapılarda korozyon problemi yaşanmaz, iyi bir mantolama binanın ömrünün uzamasını sağlar.

Bina Cephe Mantolama bina cephesindeki duvar, kolon ve kirişleri su ve rutubetten koruyarak binanın ömrünü uzatır. Binalarınızın su ve ısı yalıtımı sağlanarak konutlarınızda konforlu ve huzurlu bir yaşam ortamı meydana getiren Bina Cephe Mantolama uygulamaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz..

          FİRMA YETKİLİSİ HALİT KAPLAN 

                          TEL:0532,012,94,58

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.