Blog

Gülsuyu Tesisatçı

          BİZİM İÇİN HİZMETTE ÖNCE GÜVEN

               HEMEN ARA TEL:0533 251 51 52
       7/24 SU TESİSAT ARIZA ACİL SU TESİSAT                TIKALI TUVALET LAVABO AÇMA SERVİSİ                                       VERMEKTEYİZ

 BÖLGENİN en gelişmiş su tesisatçısı olarak kurmuş olduğumuz tesisat ekibiyle sizlere anında tesisat hizmeti veriyoruz.
Her biri alanında uzman olan çalışanlarımız siz müşterilerimizin yaşadığı bütün su tesisatı arızalarına kalıcı sonuç üretiyor.
Yılların tecrübesi ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak siz müşterilerimize hizmet verebilmek için kurulmuştur
Gittiğimiz her müşteriye kendi evimize gelen bir ustanın nasıl olabileceğini düşünerek müşterimizin evini kendi evimiz gibi benimseriz.
Bizim için önemli olan müşterimizin memnuniyeti ve huzurudur. Herşeyi karşılıklı olarak düşünürüz.
Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş,
Dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.
Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır
Firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluktur yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür Ederiz…

TIKALI BORU AÇMA
Tıkalı boru borusundan devamlı yemek artıkları döküldüğü için bu tür maddeler genelde yağlı olur. Sifondan gitmese dahi zorla bu yemek artıklarını göndermeye çalışırsınız.
Eğim verilmeden yapılan atık su gider borularında bu yağlar borunun yüzeyine yapışarak zamanla suyun ileri gitmesini önler.
Su geri tepmeye başlar, sifondan su geri gelir.
Bu olaya biz tıkanıklık diyoruz. Tıkalı boru gideri borusunda tıkanıklık açıyoruz.

Su Tesisatı Hizmetleri

Su tesisatı arıza bulma ve tamiri konusunda profesyonel bir firma ile çalışmanız büyük dertlerden kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Yapılan değiştirme, yenilme ve tamir işlerine usta7/24 ile güvenli ellerdesiniz

Kanal Açma Hizmetleri

Kanalizasyon açma için eski yöntemler ile tıkanan boruların tespiti ve tamiri için evinizde bir çok yer kırılarak işlemler yapılıyordu. Şimdi, özel cihazlar ile kanal tıkanıklığı tespit ediliyor ve onarılıyor.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı kuruluşu zor ve tecrübe gerektiren bir tesisat türüdür. Bu nedenle tesisatın sadece konusunda eğitimli ve uzman sertifikalı firmalar tarafından yapılması son derece önemlidir.

Tıkanıklık Açma

Artık Boru Kırmaya, Tadilata Girmeye Son! Son teknoloji cihazlar ile tıkalı borular içine gönderilen özel robot cihazlar sayesinde tüm tıkalı giderler garantili şekilde açılabiliyor.

Su Kaçağı & Sızıntısı

Su kaçağının yeri tam tespit edilmeden, varsayımlar üzerine duvar veya zemindeki döşemenin kırılması artık kabul edilebilir bir onarım metodu değildir. Su kaçağının bulunması için evinizin kırılıp dökülmesine izin vermeyin!

              www.usta724.com 0533 251 51 52